Hakkımızda /

Mekana Özel Konsept tasarımlar

ŞİRKET PROFİLİ


Ankara Siteler’de 2003 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız, sandalye çeşitleri başta olmak üzere mobilya imalatı üzerine hizmet vermektedir. Başlıca ürünlerimiz masa ve sandalye takımları, koltuk takımları ve kanepeler, TV üniteleri, sehpalar, vitrinler, yatak odası takımları ve muhtelif mobilya çeşitleridir.

Alanında tecrübeli bir kadro tarafından kurulan GEDİK SANDALYE, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimini işlerine en iyi şekilde yansıtarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İşinde uzman kadromuz, tüm sandalye ve mobilya ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri üretmektedir. Deneyimli ve uzman imalat ekibimiz, titiz ve özenli çalışma anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Gerek konutlar, gerekse işyerleri, cafe ve restaurantlar, oteller vb. tüm mekanlar için sandalye ve mobilya imalatı yapmakta, şık ve estetik ürünlerimizle yaşam alanlarınıza değer katmaktayız.

Tüm sandalye ve diğer mobilya taleplerinizde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünler tespit edilerek imalatı yapılır, istenen nitelikte ve taahhüt edilen sürede sizlere teslim edilir.

Sektördeki gelişme ve yenilikleri takip eden firmamız, en güncel ve en yeni sistemlerle hizmet vermektedir. Gelişme ve yeniliklere açık firmamız, yaşam mekanlarınıza modern bir estetik anlayış katmayı amaçlamaktadır.


Şık, dekoratif, fonksiyonel ve kullanışlı ürünlerle en doğru dekorasyon uygulamalarını yaşam alanlarınıza taşımak istiyorsanız sizleri GEDİK SANDALYE’ye bekliyoruz.

VİZYONUMUZ

  • Dekoratif ve şık ürünlerle yaşam mekanlarınıza ayrıcalık kazandırmak
  • Geniş model ve renk seçenekleri ile her zevk ve beğeniye uygun ürünler sunmak
  • Fonksiyonel uygulamalarla ürünlerimizde maksimum kullanım kolaylığı sağlamak

MİSYONUMUZ

  • Güvenilir ve konforlu ürünlerle müşterilerimizin eksiksiz hizmet almasını sağlamak
  • Müşterilerimiz için en ideal çözümleri üretmek, tarzınıza uygun tasarımlar hazırlamak
  • Dürüst ve şeffaf hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

GEDİK SANDALYE

ANKARA'DA MOBİLYA SANAYİNİN KALBİ SİTELER'DE

Ankara Siteler’de faaliyet gösteren firmamız, sandalye çeşitleri başta olmak üzere mobilya imalatı üzerine hizmet vermektedir. Başlıca ürünlerimiz masa ve sandalye takımları, koltuk takımları ve kanepeler, TV üniteleri, sehpalar, vitrinler, yatak odası takımları ve muhtelif mobilya çeşitleridir.

KONUT, OTEL, CAFE, RESTAURANT MOBİLYALARI

Gerek konutlar, gerekse işyerleri, cafe ve restaurantlar, oteller vb. tüm mekanlar için sandalye ve mobilya imalatı yapmakta, şık ve estetik ürünlerimizle yaşam alanlarınıza değer katmaktayız.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

Şık, dekoratif, fonksiyonel ve kullanışlı ürünlerle en doğru dekorasyon uygulamalarını yaşam alanlarınıza taşımak istiyorsanız bizi tercih eden memnun müşteriler arasına sizleri de GEDİK SANDALYE’ye bekliyoruz.


BİZE ULAŞIN


GEDİK SANDALYE

Akçakale Sk. No:21/3 Siteler-ANKARA

Tel: 0312-348 71 22
GSM: 0535-419 55 66
E-Mail: info@gedikmobilyasandalye.com
ibrahim_.gedik06@hotmail.com